Pozostałe opcje produktów są dostępne na podstronie z wynikami wyszukiwania.

O serwisiePoznaj serwis Metalpedia.pl, czyli:

  • największą bazę wiedzy o elementach metalowych i złącznych oraz ich dostawcach,
  • sklep internetowy, w którym klienci kupują produkty bezpośrednio od dostawców,
  • platformę sprzedaży, dzięki której dostawcy docierają do nowych klientów.

Dlaczego warto kupować elementy złączne i metalowe w serwisie Metalpedia.pl?

Jeżeli szukasz w Internecie konkretnego elementu metalowego lub złącznego, serwis Metalpedia.pl pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Dzięki bogatej bazie produktów dostępnej w serwisie Metalpedia.pl możesz znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz, bez potrzeby czasochłonnego przeszukiwania Internetu i sprawdzania cen u każdego dostawcy z osobna. Serwis Metalpedia.pl daje Ci możliwość zakupienia produktów bezpośrednio od dostawcy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku dużych zamówień możesz również negocjować cenę.

Metalpedia.pl - nowoczesny i przyjazny serwis

W serwisie Metalpedia.pl znajdziesz intuicyjne narzędzia, dzięki którym w prosty i przyjemny sposób będziesz mógł korzystać z jego bogatych zasobów.

Wyszukiwarka produktów pozwoli Ci odnaleźć odpowiedni produkt szybko i precyzyjnie. Lista dostawców, dostępna przy każdym produkcie, pozwoli Ci wybrać ofertę według ceny, sposobu dostawy i innych kryteriów, które są dla Ciebie ważne. Przelicznik cenowy pozwoli Ci łatwo dopasować zamówienie do Twojego budżetu na każdym etapie Twoich zakupów.

Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć serwis Metalpedia.pl.

Jeżeli mimo ogromnej bazy, do której masz dostęp w serwisie Metalpedia.pl, nie możesz znaleźć produktu, który Cię interesuję lub dostawcy, z którym do tej pory współpracowałeś, nasi eksperci chętnie postarają się pomóc w każdej takiej sytuacji.

Współpraca z serwisem Metalpedia.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z serwisem Metalpedia.pl – dodaniem swojej firmy do katalogu dostawców, dodaniem informacji o swojej ofercie czy może sprzedażą produktów przez serwis – wejdź na podstronę Współpraca.

Wiedza branżowa dla profesjonalisty i majsterkowicza

Pamiętaj, że Metalpedia to również specyfikacje, słowniki, poradniki, wysokiej  jakości zdjęcia, artykuły branżowe, informacje na temat targów, czyli wszystko to, czego może szukać zarówno profesjonalista jak i amator majsterkowania.

Zespół metalpedia.pl

Nasz zespół to ludzie od kilkudziesięciu lat związani z branżą metalową i budowlaną. Znamy specyfikę rynku, potrzeby i oczekiwania klientów. Korzystając z tej wiedzy rozwijamy nasz portal, żebyś mógł wygodnie i szybko znaleźć to, czego potrzebujesz.

Dołącz do nas

Załóż konto i uzyskaj pełny dostęp do usług serwisu metalpedia.pl. Chciałbyś rozpocząć współpracę z nami? Zajrzyj do działu "Współpraca", a jeśli masz jakieś uwagi lub spostrzeżenia, napisz: biuro@metalpedia.pl

logowanie

wyjście
zapomniałem hasła
Nie masz konta w metalpedia.pl? ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO:

zapomniałeś hasła?

wyjście
Podaj swój adres e-mail, który podałeś podczas procesu rejestracji. Na adres ten zostanie przesłana informacja z nowym hasłem, które możesz użyć do zalogowania.
powrót do logowania

newsletter

wyjście
Jeżeli chcesz otrzymywać nasz newsletter, podaj nam swój adres e-mail.