Pozostałe opcje produktów są dostępne na podstronie z wynikami wyszukiwania.

WspółpracaInternet może być  kluczem do sukcesu, ale już dziś trudno przebić się ze swoją ofertą przez ogromną ilość treści dostępną w sieci. Dzięki serwisowi Metalpedia.pl możesz łatwo dotrzeć ze swoimi produktami do coraz większej grupy klientów korzystając z nowoczesnej i prostej w obsłudze platformy sprzedaży.

Formy współpracy z serwisem Metalpedia.pl

Serwis Metalpedia.pl oferuje trzy  formy współpracy dla dostawców elementów metalowych i złącznych:

  1. Dodanie informacji o firmie do katalogu dostawców,
  2. Umieszczenie danych kontaktowych przy produktach będących w ofercie firmy,
  3. Sprzedaż swoich produktów przez serwis.

Zarejestruj się jako dostawca

Chcesz bezpłatnie dodać informacje o swojej firmie do największej bazy dostawców elementów metalowych i złącznych? Wybierz przycisk „Dostawca” znajdujący się w prawym górnym rogu serwisu obok przycisku logowania. Internauci będą mogli łatwiej dotrzeć do danych kontaktowych Twojej firmy korzystając zarówno z katalogu dostawców serwisu Metalpedia.pl, ale również z zewnętrznych wyszukiwarek takich jak Google.

Podaj szczegółową informację o swojej ofercie

Serwis Metalpedia.pl daje możliwość zarejestrowanemu dostawcy umieszczenia danych kontaktowych przy dostępnych produktach. Wystarczy, że po zarejestrowaniu w serwisie, wybierzesz dowolną ilość kategorii produktów, przy których chcesz, aby użytkownicy mieli dostęp do Twoich danych. Przeglądając bazę produktów klient może skorzystać z numeru telefonu lub adresu e-mail, aby zamówić wybrany produkt bezpośrednio u Ciebie.

Sprzedawaj swoje produkty

Zarejestrowany dostawca może również sprzedawać swoje produkty przez serwis Metalpedia.pl. Coraz większa grupa klientów będzie miała dostęp do Twoich produktów. Klienci w wygodny sposób będą mogli znaleźć Twoje produkty i dokonać zakupu.

Napisz do nas: biuro@metalpedia.pl. Opisz czym się zajmuje Twoja firma i jaki asortyment chciałbyś umieścić. Zostaw swoje dane kontaktowe, a my na pewno odpowiemy.

logowanie

wyjście
zapomniałem hasła
Nie masz konta w metalpedia.pl? ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO:

zapomniałeś hasła?

wyjście
Podaj swój adres e-mail, który podałeś podczas procesu rejestracji. Na adres ten zostanie przesłana informacja z nowym hasłem, które możesz użyć do zalogowania.
powrót do logowania

newsletter

wyjście
Jeżeli chcesz otrzymywać nasz newsletter, podaj nam swój adres e-mail.